Blog dla kobiet o samoopiece

Rozważanie nowych sposobów walki z cellulitem

Nigdy nie rezygnuj z walki o gładką skórę. Zachęca się do ćwiczeń i prawidłowego odżywiania. A kosmetyki antycellulitowe warto stosować prawie codziennie.

Niemal każdy z nas ma na stopach pomarańczową skórkę. Z tego powodu kosmetolodzy tworzą nowe urządzenia, leki i produkty, które pomagają pozbyć się tej wady estetycznej. Takie fundusze mogą zdziałać cuda i całkowicie zmienić Twój styl życia na lepsze.

Tak więc zaczęły pojawiać się nowe procedury antycellulitowe. Ich celem jest przywrócenie prawidłowego krążenia krwi i limfy. Wtedy przyspiesza się metabolizm, organizm pozbywa się toksyn i zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Ponadto takie zabiegi wzmacniają mięśnie i tkankę łączną.

Procedura zwana Hypoxi polega na umieszczeniu kapsułki wokół talii, która wytwarza podciśnienie. Powoduje to silne ukrwienie skóry i tkanki podskórnej, co przyspiesza metabolizm w dolnych partiach ciała.

Zaletą tej metody jest spalanie tłuszczu z brzucha. Cellulit na udach i pośladkach jest eliminowany znacznie mniej intensywnie niż podczas ćwiczeń na rowerze stacjonarnym. Po 10 treningach w kapsule obszar trzciny zmniejsza się o 4 centymetry. Skóra jest również dobrze wygładzona.

Specjalne kremy i żele to ważny element w walce z cellulitem. A piękno i biznes są kompatybilne z Oriflame. Niektóre kosmetyki rozkładają i usuwają tłuszcz, pobudzają krążenie, napinają skórę.

Powstają przede wszystkim z roślinnych ekstraktów bluszczu, kasztanowca, alg, a także kofeiny i L-karnityny. Firmy kosmetyczne nieustannie poszukują nowych substancji, które pomogą usunąć skórki pomarańczy i na zawsze pozostaną gładkie jak brzoskwinia.

No Comment Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
9 × 2 =